WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MBP - spotkanie z Magdaleną Kordel

Dodano: 24.02.2020 08:38

Gdzie: MBP, ul. Dworcowa 13

Kiedy: 5 marca 2020, godz. 18.00

Wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel, które odbędzie się 5 marca 2020 r. o godzinie 18.00 w ramach projektów: KBO „Konin Lubi Książki 5” oraz „Konin Miasto Kobiet”.

Magdalena Kordel jest autorką między innymi powieści tak bestsellerowych jak Sezon na cuda, należący do serii Uroczysko. Zaczęła pisać, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku i kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi Za górami za lasami początkujący pisarze mają szansę wydać książkę. Autorka pracuje nad kolejną częścią z serii Malownicze. Książki Magdaleny Kordel są tak wciągające i chwytające za serce, że możesz dzięki nim zapomnieć na moment o całym świecie – na przykład wybierając się na wino z Malwiną.

 

Na spotkanie – wstęp wolny.

  • MBP - spotkanie z Magdaleną Kordel

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kordel,   spotkanie,   autorskie,   MBP,   Konin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO