WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej ODWOŁANY

Dodano: 10.03.2020 12:22

Przyjmowanie palm 2 kwietnia,

od 14.00 do 16.00, w Klasztorze oo. Franciszkanów 

Zachęcamy do tworzenia wielkanocnych palm. Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie ogłaszają Konkurs.

Może w nim wziąć udział każdy, kto podejmie się stworzenia tradycyjnej palmy wielkanocnej, wykorzystując naturalne materiały. Można użyć suszonych kwiatów, zielonych gałązek czy kolorowej bibuły. Unikamy elementów gotowych. Minimalna wysokość palm to 30 cm.

Konkurs ma charakter międzypokoleniowy. Prace można wykonywać indywidualnie lub grupowo. Do wzięcia udziału zachęcamy również dzieci i młodzież, ze względu na poznawczy i edukacyjny walor  tego Konkursu – podtrzymanie tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi oraz rozwijanie umiejętności plastycznych.

Palmy należy dostarczyć 2 kwietnia (czwartek) 2020 r. w godzinach 14.00-16.00 do Klasztoru oo. Franciszkanów ul. Reformacka 2 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Uczestnicy indywidualni zgłaszają 1 palmę, szkoła - maksymalnie 3 palmy.

Prace przechodzą na własność organizatora Konkursu i zostaną wykorzystane w procesji w niedzielę palmową 5 kwietnia 2020 r. o g. 11.00 w Klasztorze oo. Franciszkanów.

Palmy oceni komisja artystyczna powołana przez organizatorów, która przyzna nagrody i wyróżnienia. Wręczymy je, podsumowując Konkurs 19 kwietnia 2020 r. po mszy św. o g. 11.00 w Klasztorze oo. Franciszkanów w Koninie.

Informacji udziela Renata Rudowicz – CKiS, tel. (63) 243 63 50/51 e-mail: r.rudowicz@ckis.konin.pl

Ważne informacje, regulamin, karty zgłoszenia: www.ckis.konin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:palmy,   wielkanoc,   konkurs,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO