WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kino w Twoim samochodzie "Na noże" (Wersja: Lektor)

Wiele motywów. Jedna ofiara. Zero dowodów.

Dodano: 22.05.2020 11:37
Źródło: DK Oskard

Gdzie: Parking przy amfiteatrze, Konin ul. Wyszyńskiego

Kiedy: piątek /12.06. godz.21:30, bilet 20zł

Wyruszamy z kinem w przestrzeń miejską. Filmowy wieczór 12 czerwca przygotowuje CKiS- DK Oskard. Kino samochodowe przeżywa prawdziwy renesans w Polsce i za granicą. Dla kinomanów, stęsknionych za wielkim ekranem, przygotowaliśmy 2 pokazy samochodowe. 12 czerwca CKiS-DK Oskard zaprosi widzów na parking przed amfiteatrem, gdzie o 21.30 zobaczą film „Na noże”, komedię kryminalną z gwiazdorską obsadą, nominowaną do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. W rolach głównych: Daniel Craig, Chris Evans, Don Johnson, Toni Collette. Tego samego dnia o 24.00 rozpocznie się pokaz filmu „Bodyguard Zawodowiec”. To komedia sensacyjna o ochroniarzu, który ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę . W rolach głównych: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek. Bilety będzie można kupić na stronie www.ckis.konin.pl / kup bilet 20zł  oraz w kasie CKiS przy ul. Okólnej 47 a. Kino samochodowe odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Prosimy zapoznać się z regulminem kina samochodowego.

  • Kino w Twoim samochodzie "Na noże"
  • Kino w Twoim samochodzie "Na noże"
  • Kino w Twoim samochodzie "Na noże"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO