WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Otwieramy wystawę - Portret w plenerze Ciążeń 2020

Dodano: 23.10.2020 13:27

Gdzie: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Kiedy: 6 listopada, g. 18.00

 

We wrześniu, w Ciążeniu odbył się organizowany przez CKiS plener fotograficzny, którego uczestnikami w lwiej części byli członkowie Konińskiego Klubu Fotograficznego FF. Już sama przestrzeń pałacu oraz przepiękny krajobrazowo park w stylistyce późnego baroku i rokoka  wystarczyły, by zachłysnąć się miejscem i znaleźć niezliczoną ilość podniet do fotografowania.

Jednak dodatkową, absolutnie niebagatelną, atrakcją pleneru było warsztatowe spotkanie z Filipem Kowalkowskim, fotografem, który uwielbia dzielić się obrazem i światłem z innymi, a który w sposób swoisty dla siebie przekazał uczestnikom praktyczne zagadnienia dotyczące błyskania i portretowania w plenerze.

Efektem tych działań są powstałe w ciążeńskim pejzażu portrety, gdzie motywem przewodnim jest światło budujące stylistykę całościową przedstawianej sytuacji w fotografii. Niewątpliwie atutem powstałych zdjęć były fotografowane modelki w stylizowanych strojach w błysku światła zastanego, jak i sztucznego.

Najlepsze kadry wszystkich 16 uczestników, wybrane przez Filipa Kowalkowskiego, w 32 wielkoformatowych wydrukach zostaną zaprezentowane na wystawie „Portret w plenerze Ciążeń 2020”.

Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w związku epidemią COVID-19.

  • Otwieramy wystawę - Portret w plenerze Ciążeń 2020

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:fotografia,   zdjęcia,   portret,   wernisaż,   wystawa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO