WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. „Bukiet (z) Tuwima“ w I LO. Wystąpią znani aktorzy

Dodano: 25.02.2021 09:51
Źródło: LM.pl

„Bukiet (z) Tuwima“ - spektakl pod takim tytułem już w przyszłym tygodniu wystawi Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków I Liceum Ogólnokształcącego w Koninie. W przedstawieniu wystąpią znani artyści polskich scen.

To kolejne kulturalne przedsięwzięcie, którego organizatorami są członkowie Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków I LO. W ubiegłym roku w licealnych murach odbył się koncert piosenek Agnieszki Osieckiej. Zebrane z biletów pieniądze, wsparły zbiórkę na remont zabytkowego fortepianu, wyprodukowanego w 1923 roku w berlińskiej fabryce Bechsteina.

Do dzisiaj na odrestaurowanie instrumentu udało się zebrać 13 tys. zł. Celem są 42 tys. zł. W związku z tym, absolwenci i sympatycy I LO, organizują kolejne wydarzenie. Spektakl „Bukiet (z) Tuwima“, oparty o twórczość Juliana Tuwima, odbędzie się online.

- Piosenki z przedwojennych filmów, numery kabaretowe, wiersze, muzyka i piękne słowo będą czekały na Państwa 5 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowej Waszego domu – zaprasza Stowarzyszenie.

W przedstawieniu wezmą udział aktorzy, absolwenci I LO: Daniel Zawadzki i Mateusz Weber. A bilet na to wydarzenie kosztuje jedyne 20 zł i jest dostępny na platformie zrzutka.pl. Po jego wykupieniu, w dniu imprezy przesłany zostanie link z dostępem do spektaklu.

  • Konin. „Bukiet (nie) z Tuwima“ w I LO. Wystąpią znani aktorzy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO