WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wieczór słuchowisk teatralnych - DOTKNIJ TEATRU! - wkrótce nowy termin

Dodano: 3.03.2021 15:33

Kiedy: 18 kwietnia, g. 18.00

Gdzie: CKiS - DK Oskard

bilet 10 zł (kasa DK Oskard lub www.ckis.konin.pl)

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, którego głównym celem są twórcze spotkania artystów teatru i widzów.

To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodów Dnia Teatru. W programie ogólnopolskiej akcji znajdują się m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatów, akcje plenerowe, performance, wystawy, próby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty. „Dotknij Teatru” promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najróżniejszych przestrzeniach. CKiS-DK Oskard  po raz kolejny włącza się w tę akcję!

NASZA  PIERWSZA PROPOZYCJA W RAMACH DOTKNIJ TEATRU TO SŁUCHOWISKA TEATRALNE!

Słuchowisko, którym rozpoczniemy to „Janieja” Krzysztofa Bizio, w reżyserii Janusza Kukuły.
W „Janieja” została ukazana rzeczywistość wyjałowiona z uczuć, brutalna, w której człowieka można zabić bezboleśnie, „wsadzając w jego usta wszystko, co się chce”. Ale jeżeli ten, kto został zabity, to ja, to kim w rzeczywistości jestem?

Kolejnym spektaklem, podczas wieczoru słuchowisk będzie „Głową w dół” Jarosława Jakubowskiego, w reżyserii Waldemara Modestowicza. „Głową w dół” to historia, w której pewnego dnia ojciec dwóch dorosłych córek otrzymuje wezwanie do prokuratury. Jak informacje o jego mrocznej przeszłości wpłyną na dalsze losy rodziny?

Bilety na dwa słuchowiska 10 zł, kup online tutaj

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:słuchowiska,   teatr,   wieczór

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO