WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Spektakl ,,Rubinowe gody" w KDK

Dodano: 19.03.2021 09:17
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 4 czerwca 2021  godz. 17.30 i 20.30

Bilety: 85 zł i 75 zł 

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będzie można się dowiedzieć oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody”. Spektakl zostanie zagrany na deskach Konińskiego Domu Kultury 4 czerwca o 17.30 i 20.30. Bilety zakupione na wydarzenie, które miało odbyć się 23 kwietnia pozostają ważne.

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, Krzysztofa Kiersznowskiego, Andrzeja Beyę-Zaborskiego czy (wymiennie) Tadeusza Chudeckiego.

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. 

 

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie - pod adresem www.rubinowegody.pl oraz w kasie i na stronie KDK w cenie 85 i 75 PLN.

 

Występują wymiennie: 

DOROTA NOWAKOWSKA 

KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI 

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI 

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ 

 

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA 

Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

 

  • Spektakl ,,Rubinowe gody" 23 kwietnia w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rubinowe gody,   spektakl,   kdk,   spektakle w koninie,   kultura w Koninie,   teatr

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO