WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dzieła Lebensteina w 3D – wirtualny spacer

Dodano: 29.03.2021 17:01

Kiedy: dostęp do wirtualnego spaceru do 9 kwietnia

www.ckis.konin.pl

bilet 5 zł

70 fantastycznych, surrealistycznych, przepełnionych motywami ludzko-zwierzęcymi prac wybitnego polskiego artysty Jana Lebensteina można oglądać bezpiecznie, nie wychodząc z domu.

Obrazy, rysunki, grafiki można oglądać w detalach i to z kanapy własnego domu. Umożliwia to wysokiej jakości wirtualny spacer z użyciem skanera, podczerwieni, zdjęć w jakości 4k i zdjęć panoramicznych 360. Dodatkiem wzbogacającym wiedzę o artyście i jego twórczości jest komentarz Jerzego Zegarlińskiego z Agencji Zegart.

Dostęp do wirtualnego spaceru tylko 5 zł. Każdy kto kupi bilet, otrzyma piękny upominek – magnes z reprodukcją dzieła artysty.

Jan Lebenstein to znany i ceniony nie tylko w Polsce malarz, grafik, ilustrator książkowy. W latach 1948-54 studiował malarstwo na ASP w Warszawie, pod kierunkiem Artura Nachta-Samborskiego. Od 1960 r. mieszkał i działał we Francji, gdzie odniósł międzynarodowy sukces artystyczny. Uprawiał oryginalną odmianę malarstwa figuratywnego, włączając doń elementy abstrakcyjne i surrealistyczne.

Wystawa „Jan Lebenstein 1930-1999” pomyślana jest jako obszerna retrospektywa zbiegająca się z 90. rocznicą urodzin artysty. Widzowie zobaczą dzieła należące do zbiorów polskich kolekcjonerów: Urszuli i Piotra Hofmanów, Marii i Marka Pileckich oraz kolekcjonera z Sopotu. Ekspozycja została zorganizowana przez Państwową Galerię Sztuki w Sopocie we współpracy z Agencją Zegart oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Jak kupić dostęp do wirtualnego spaceru:
Wystarczy wejść na stronę Centrum Kultury i Sztuki w Koninie https://bit.ly/3eStNsA
i kupić bilet za 5 złotych.
Po zakupie biletu online na podany przez Państwa email zostanie wysłane hasło, które umożliwi dostęp do spaceru.
Link do spaceru jest na stronie www.ckis.konin.pl do 9 kwietnia.

Upominki będą do odbioru w kasie CKiS DK Oskard po zniesieniu lockdownu.

  • Dzieła Lebensteina w 3D – wirtualny spacer

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:obrazy,   wystawa,   wirtualny spacer,   Jan Lebenstein

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO