WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MDK zaprasza do głosowania na Wiktorię!

Wiktoria w finale Szansy na Sukces !

Dodano: 14.05.2021 12:04

Wiktoria Krakowska w finale Szansy na Sukces !

23 maja godz. 15. 15 

TVP 2 

Już 23 maja Wiktoria Krakowska, uczestniczka zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie bierze udział w finale Szansy na Sukces ! Aby wygrała potrzebuje naszych SMS-ów ! Liczymy gorąco na Was !

Jak wiecie Wiktoria wygrała jedną z edycji  Szansy na Sukces, gdzie zaśpiewała ,,Tego chciałam” z repertuaru Ani Dąbrowskiej. Nasza piosenkarka miała wtedy sporą konkurencję, ponieważ w programie wystąpili profesjonaliści.  Jeśli wygra finał weźmie udział w festiwalu w Opolu !

Wiki to licealistka w klasie maturalnej. Pochodzi z Konina. Jest miłośniczką śpiewu oraz teatru. Wrażliwa, kreatywna, ambitna, wytrwale dążąca do celu. Mówi, że jej drugim domem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, w którym uczę się śpiewu, gry na pianinie i aktorstwa. W wolnych chwilach dzieli się swoją pasją do śpiewu na takich platformach jak Tik Tok, czy YouTube. Jej instruktorką jest Sylwia Dziardziel.

  • MDK zaprasza do głosowania !

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tvp,   finał,   program,   sms

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO