WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Byle do wakacji - seanse dla szkół w Kinie Centrum

Dodano: 7.06.2021 09:43
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum

Kiedy: 14-18 czerwca, godz. 9.00 i 11.00

Bilety: 13 zł

Kiedy już uczniowie będą mieli wystawione oceny, a wszyscy z utęsknieniem będą czekać na ostatni dzwonek i zakończenie roku szkolnego – Kino Centrum ma propozycję jak uatrakcyjnić ten czas – Byle do wakacji!

Kino Centrum zaprasza na dopołudniowe seanse pod hasłem Byle do wakacji! Od 14 do 18 czerwca proponujemy szkołom i przedszkolom spotkania przed dużym ekranem dla grup zorganizowanych. Wspólne wyjście do kina może być świetnym sposobem na spędzenie czasu, kiedy już w szkole oceny będą wystawione i będzie czas na integrację i zacieśnianie więzi po czasie nauki zdalnej. To także dobry czas na powrót uczniów do korzystania z kulturalnych wydarzeń.

Zapraszamy do kontaktu z kinem i rezerwowania dopołudniowych seansów. Będzie można wybrać film odpowiedni dla swoich uczniów oraz godzinę seansu.

Kontakt z kinem: 63 211 31 33 wew. 29.

  • Byle do wakacji - seanse dla szkół w Kinie Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO