WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MDK zaprasza - Parada kundelków i nie tylko !

7 Parada kundelków i nie tylko

Dodano: 8.06.2021 15:16

7 Parada Kundelków i nie tylko 

Koniński Bulwar 

13 czerwca, godz. 17 

Od 7 lat Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizujemy Konińską Paradę Kundelków i nie tylko. To jedyna taka impreza w mieście, która pokazuje jak bardzo zwierzęta są ważne w naszym życiu. Zapraszamy do udziału !

Parada wyruszy 13 czerwca o godz. 17 z parkingu przy CKU. Właściciele psów, ale też pracownicy i wolontariusze konińskiego Schroniska dla Zwierząt ze swoimi podopiecznymi przemaszerują do amfiteatru na bulwarze.

22 Maja obchodzony jest Dzień Praw Zwierząt. Prawa zwierząt opierają się na twierdzeniu, że zwierzęta są istotami czującymi, zdolnymi docenić wartość swojego życia i z tego względu należą im się prawa, które chroniłyby ich autonomię. Jako istoty żywe i zdolne odczuwać cierpienie powinny być traktowane tak, aby tego cierpienia nie odczuwały.

Zapraszamy Was do udziału w paradzie !

  • MDK zaprasza - Parada kundelków i nie tylko !

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:spacer,   psy,   zwierzęta,   prawa zwierząt

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO