LM.plImprezyMDK zaprasza - Razem dla Cypisa

MDK zaprasza - Razem dla Cypisa

Koncert hiphopowy

Dodano:
MDK zaprasza - Razem dla Cypisa

Charytatywny piknik hiphopowy ,,Razem Dla Cypisa"

Park Chopina 

31 lipca, godz. 15 

Zapraszamy Was na charytatywny piknik hiphopowy ,,Razem Dla Cypisa".  W trakcie imprezy , która odbędzie się w Parku Chopina 31 lipca zaplanowane są atrakcje dla dzieci i koncert z licytacjami. Wystąpią wykonawcy z Polski i zagranicy.

 

Już od godziny 15.00 rozpoczną się atrakcje dla dzieci i nie tylko: malowanie twarzy i włosów, plecenie warkoczyków, joga dla dzieci, malowanie kamieni i mega bańki mydlane. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 Wystąpią: BFS, Bractwo Rymu, 62510 Banda, Jag00, Merdeg. OPARCI O PRAWDĘ Zonia/ McM/MocowniK /DJ-TIPIX ,hiphopowa rodzina z Konina, 2xMint, 24godziny Dj Andy Pendeho, Dj Kris Tunabizz.

 

Dla głodnych i spragnionych pojawią się  Food Trucki (za dodatkową opłatą).

 

Sławek Wanat znany w środowisku hip-hopowym jako „Cypis” pod koniec kwietnia doznał rozległego wylewu i udaru. Powodem tego był tętniak, o którym nikt nie wiedział, a który feralnego dnia pękł. Walka o życie „Cypisa” trwała pięć tygodni. Udało się. Teraz jego żona, rodzina i przyjaciele walczą o odzyskanie przez niego sprawności. Koszt miesięcznej rehabilitacji to 20 tyś. zł.

Czytaj więcej na temat:
koncert, hiphop, pomoc, charytatywny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole