WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kulturalny Piątek z Seniorami

Dodano: 26.08.2013 13:02
Źródło: KDK
Gdzie: Konin, skwer przed KDK
Kiedy: 30 sierpnia 2013, 18:00
Wstęp wolny

W najbliższym wydaniu "Kulturalnych Piątków", na skwerze przed fontanną, usłyszymy konińskie i nie tylko zespoły wokalne. Na scence przed Konińskim Domem Kultury wystąpią: "Jutrzenka", "Tulipan", "Fantazja", duet "Ona i On", oraz gościnnie: seniorzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Golinie. 

Nie tak dawno śpiewali dla miasta i jego mieszkańców, w specjalnie zadedykowanym koncercie, w sali widowiskowej KDK. Tym razem zespoły wokalne i duet zaprezentują się pod chmurką, na skwerze przy pl. Niepodległości. Przypomnijmy słuchaczom i widzom, że artyści reprezentują Konińską Spółdzielnię Mieszkaniową, Koniński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Golinie. Chórem "Fantazja" z KDK dyrygować będzie Mirosław Grzanka, chórowi "Jutrzenka" będzie akompaniował Robert Strzyżykowski. Spotkanie z największymi przebojami polskiej muzyki potrwa kilka godzin, a artyści, których mieliśmy okazję oklaskiwać kilka miesięcy wcześniej, gwarancją znakomitej zabawy. Spotkanie z repertuarem biesiadnym, popularnym, ludowym, a nawet klasycznym nastąpi 30 sierpnia br. o 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy na ostatni "Kulturalny Piątek" tego lata.

  • Kulturalny Piątek z Seniorami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   muzyka,   piosenka,   seniorzy,   seniorzy dla miasta

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO