WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kulturalny Piątek z Seniorami

Dodano: 26.08.2013 13:02
Źródło: KDK
Gdzie: Konin, skwer przed KDK
Kiedy: 30 sierpnia 2013, 18:00
Wstęp wolny

W najbliższym wydaniu "Kulturalnych Piątków", na skwerze przed fontanną, usłyszymy konińskie i nie tylko zespoły wokalne. Na scence przed Konińskim Domem Kultury wystąpią: "Jutrzenka", "Tulipan", "Fantazja", duet "Ona i On", oraz gościnnie: seniorzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Golinie. 

Nie tak dawno śpiewali dla miasta i jego mieszkańców, w specjalnie zadedykowanym koncercie, w sali widowiskowej KDK. Tym razem zespoły wokalne i duet zaprezentują się pod chmurką, na skwerze przy pl. Niepodległości. Przypomnijmy słuchaczom i widzom, że artyści reprezentują Konińską Spółdzielnię Mieszkaniową, Koniński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Golinie. Chórem "Fantazja" z KDK dyrygować będzie Mirosław Grzanka, chórowi "Jutrzenka" będzie akompaniował Robert Strzyżykowski. Spotkanie z największymi przebojami polskiej muzyki potrwa kilka godzin, a artyści, których mieliśmy okazję oklaskiwać kilka miesięcy wcześniej, gwarancją znakomitej zabawy. Spotkanie z repertuarem biesiadnym, popularnym, ludowym, a nawet klasycznym nastąpi 30 sierpnia br. o 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy na ostatni "Kulturalny Piątek" tego lata.

  • Kulturalny Piątek z Seniorami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   muzyka,   piosenka,   seniorzy,   seniorzy dla miasta

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO