WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Autobus Teatralny - 13 grudnia

Wyjazd do Teatru Powszechnego w Łodzi na spektakl

Dodano: 3.12.2014 14:01

Gdzie: GOK Brzeźno - Teatr Powszechny w Łodzi
Termin wyjazdu: Sobota, 11 grudnia godz. 16:15
Początek spektaklu: godz. 19:00
Koszt wyjazdu: 60 zł

Kolejna, przezabawna farsa Raya Cooneya przed nami! I mimo, że w czasie już iście świątecznym wybieramy się do Teatru Powszechnego w Łodzi, mamy nadzieję, że dadzą się Państwo zaprosić na wspaniały, teatralny wieczór. Zapraszamy na "HOTEL MINISTER" - już w sobotę, 13 grudnia!

 

W hotelu Minister w centrum miasta zatrzymuje się poseł Ryszard Wolski wraz z żoną. Przyjechał na posiedzenie parlamentu. Jednak zanim zasiądzie w poselskiej ławie, chce wykorzystać fakt, że żona postanowiła wybrać się do teatru i spędzić upojny wieczór z uroczą sekretarką Joanna. Planów tych nie pochwala jego asystent Dobiesław Ryski, który obawia się skandalu, tym bardziej, że kolejnego dnia w parlamencie poddana ma zostać pod głosowanie ustawa na temat korupcji, upadku moralności i walki z pornografią. Ale kto odmówi szefowi, do tego prominentnemu politykowi? Ryski wykonuje polecenie swojego zwierzchnika, jednak drobna pomyłka, którą popełnia przy rezerwacji dodatkowego pokoju na spotkanie Wolskiego z Joanna, ściąga na posła i jego sekretarza lawinę nieoczekiwanych komplikacji.

Znakomita sztuka mistrza farsy Raya Cooneya, który przygotował nową, współczesną wersję swojego, cieszącego się na świecie niesłabnącą popularnością utworu.


Spektakl rozpoczyna się o godz. 19:00. Wyjazd: Krzymów (remiza OSP) - godz. 16:00, Brzeźno (plac GOK) - 16:15. Cena wyjazdu: 60 zł (w cenie: bilet, transport, ubezpieczenie NW). Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia. Rezerwacje pod numerem tel. (63) 220 47 93 (biuro GOK czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00).

PLAKAT | INFORMACJA O SPEKTAKLU  • BRZEŹNO: Autobus Teatralny - 13 grudnia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gok brzeźno,   gmina krzymów,   teatr powszechny,   wyjazd,   autobus teatralny

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ale fajny wyjazd,jesli tylko bede to na pewno pojade:)
Dodano: 07.12.2014 06:44    Przez: ~Basia
Tylko zgłoszenia były do 4 grudnia ;)
Dodano: 08.12.2014 10:51    Przez: ~xyz
Krzymow - what tha fuck is?
Dodano: 10.12.2014 22:22    Przez: ~anna
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO