WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

BRZEŹNO: Gminny Dzień Kobiet

Spotkanie z aktorką Katarzyną Figurą

Dodano: 12.02.2015 12:10

Gdzie: Brzeźno, sala widowiskowa GOK
Kiedy: 8 marca 2015, godz. 18:00
Wstęp: Wolny

Wójt Gminy Krzymów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zapraszają na Gminny Dzień Kobiet. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę, 8 marca w sali widowiskowej GOK-u.

Przypomnijmy: Gminny Dzień Kobiet ma w naszej gminie już czteroletnią tradycję. Przyjęta kilka lat temu formuła spotkań, zakłada udział w imprezie gości specjalnych – kobiet znanych z ekranu i pierwszych stron gazet. Do tej pory były to: Maria Czubaszek, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska i Bożena Dykiel. W tym roku do Brzeźna przyjedzie aktorka Katarzyna Figura. Muzyczny, jazzowy klimat, już po raz kolejny zapewni zespół RoyalBand z Konina.

  • BRZEŹNO: Gminny Dzień Kobiet

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO