WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

BRZEŹNO: Gminny Dzień Kobiet

Spotkanie z aktorką Katarzyną Figurą

Dodano: 12.02.2015 12:10

Gdzie: Brzeźno, sala widowiskowa GOK
Kiedy: 8 marca 2015, godz. 18:00
Wstęp: Wolny

Wójt Gminy Krzymów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zapraszają na Gminny Dzień Kobiet. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę, 8 marca w sali widowiskowej GOK-u.

Przypomnijmy: Gminny Dzień Kobiet ma w naszej gminie już czteroletnią tradycję. Przyjęta kilka lat temu formuła spotkań, zakłada udział w imprezie gości specjalnych – kobiet znanych z ekranu i pierwszych stron gazet. Do tej pory były to: Maria Czubaszek, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska i Bożena Dykiel. W tym roku do Brzeźna przyjedzie aktorka Katarzyna Figura. Muzyczny, jazzowy klimat, już po raz kolejny zapewni zespół RoyalBand z Konina.

  • BRZEŹNO: Gminny Dzień Kobiet

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO