LM.plImprezySpektakl "Kochane pieniążki" w KDK

Spektakl "Kochane pieniążki" w KDK

Dodano:
Spektakl "Kochane pieniążki" w KDK
#kdk #Kochane pieniążki

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 27 listopada 2021, godz. 16:00 i 19:00 

Cena biletu: 95 zł, do nabycia w kasie KDK oraz on-line: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Znakomita obsada, zaskakujący scenariusz i utalentowany reżyser – to musi się udać. Teatr Capitol i Agencja Artystyczna Muza zapraszają na spektakl ,,Kochane pieniążki”. Wydarzenie odbędzie się w Konińskim Domu kultury 27 listopada. Bilety już w sprzedaży.

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy? Szukałbyś właściciela czy szalejąc ze szczęścia zatrzymałbyś ją dla siebie? Trudny wybór... Bo przecież pieniądze nie spadają z nieba i taka szansa nie zdarza się co dzień. Henry, bohater kryminalnej farsy ,,Kochane pieniążki" podejmuje więc szybką decyzję. W końcu właśnie w jego urodziny otrzymuje ten wyjątkowy prezent od losu i żal z niego nie skorzystać. Pędzi do domu ile tchu, ściskając go w rękach. Czas to pieniądz, więc od razu wciela w życie swój misterny plan!
Żona patrzy na niego z przerażeniem, próbując odwieść go od szalonego pomysłu... Gdy małżonkowie starają się dojść do porozumienia, niespodziewani goście tylko komplikują sytuację. Żądni sensacji i chciwi przyjaciele, skorumpowany glina, niezbyt rozgarnięty inspektor, bezczelny taksówkarz, a wszystkim po piętach depcze ktoś z kim lepiej nie zadzierać...
I wtedy zaczyna się prawdziwa akcja... Zawrotne tempo, niespodziewane wydarzenia, komiczne sytuacje i przezabawne dialogi.
 
OBSADA:
JEAN: Anna Korcz / Ilona Wrońska
BETTY: Alżbeta Lenska / Andżelika Piechowiak
HENRY: Tomasz Schimscheiner / Jarosław Rabenda / Wojciech Wysocki
VIC: Mikołaj Krawczyk / Lesław Żurek
BILL: Waldemar Obłoza / Andrzej Popiel
SLATER: Robert Wabich / Robert Moskwa
DAVENPORT: Aleksander Machalica / Marcin Troński
PIESZY: Sebastian Konrad / Hiroaki Murakami

Spektakl
Przeczytaj również:Nędzarz i madame
Czytaj więcej na temat:kdk, kochane pieniążki, spektakl
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole