LM.plImprezySzczepimy się w Golinie!

Szczepimy się w Golinie!

Dodano:
Szczepimy się w Golinie!
#szczepimysie #golina

Gdzie: Targowisko Miejskie w Golinie

Kiedy: 15 września, 9:00-13:00

wstęp wolny

Szczepimy się w Golinie!

W naszym województwie trwają szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień. To najskuteczniejsza forma zwalczania chorób zakaźnych. Odporność, którą dają szczepionki, jest dla nas wszystkich szansą na zdrowie oraz powrót do życia, jakie prowadziliśmy przed pandemią. Korzystajmy z licznych populacyjnych punktów szczepień przeciw COVID-19 w naszym województwie. Zespoły szczepienne obecne są też w mniejszych miejscowościach, podczas festynów, dożynek, na plażach czy rynkach.

Ułatwieniem dla Wielkopolan jest ruszający w trasę profesjonalny Szczepieniobus. Żeby zapewnić każdemu dostęp do profesjonalnie przeprowadzonego szczepienia, mobilny punkt szczepień jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson dojedzie do samorządów w całej Wielkopolsce.

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson w dniu tj. 15 września 2021 r., podczas jarmarku na Targowisku Miejskim w godz. od 9.00 do 13.00. Szczepienia odbywać się będą w szczepieniobusie. Serdecznie zapraszamy. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych!

 

 

Czytaj więcej na temat:
szczepimysie, golina, dkgolina, covid
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole