WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

FILMOWE WALENTYNKI: Kochankowie jednego dnia

Kochankowie jednego dnia

Gdzie: KINO OSKARD KAMERALNIE
Reżyseria: Philippe Garrel
Czas trwania: 75 minut
Gatunek: Dramat
FILMOWE WALENTYNKI: Kochankowie jednego dnia

Filmowe Walentynki w kinie Oskard

14 lutego w Walentynki Kino Oskard Kameralnie zaprasza na filmową randkę, podczas której będzie  można zobaczyć dwa filmy „Kochankowie jednego dnia” i „Walc w alejkach”.

„Kochankowie jednego dnia” to film mistrza francuskiego kina, Philippe’a Garrela, autora „Powiewu nocy” i „Zwyczajnych kochanków”. Obraz zdobył m.in. nagrodę SACD na Festiwalu w Cannes. Jeanne ma 23 lata i właśnie przeżyła bolesne rozstanie z chłopakiem. Postanawia wrócić do rodzinnego domu i chwilowo znów zamieszkać ze swoim ojcem. Na miejscu dziewczyna odkrywa, że jej ojciec, profesor filozofii, ma romans z jedną ze swoich studentek. Dwie młode kobiety stopniowo się poznają i zaprzyjaźniają... W Kinie Oskard Kameralnie o 17.30.
„Walc w alejkach” to słodko-gorzka historia miłości, samotności i przyjaźni rozgrywająca się w alejkach supermarketu. Film został uhonorowany Nagrodą Jury Ekumenicznego oraz Nagrodą Gildii Filmowej na 68. MFF w Berlinie. 
Główne role w tym niezwykle romantycznym obrazie wspaniale odtwarzają Franz Rogowski, znany z filmu Michaela Hanekego "Happy End" oraz Sandra Hüller, gwiazda nominowanego do Oscara „Toniego Erdmanna”. W Kinie Oskard Kameralnie o 19.15.

14 lutego Kino Oskard Kameralnie przy ul. Okólnej 47 a. Dla widzów słodka niespodzianka.

zwiastun "Kochankowie jednego dnia"-FILMOWE WALENTYNKI / bilet 10zł KUP

  • FILMOWE WALENTYNKI: Kochankowie jednego dnia
  • FILMOWE WALENTYNKI: Kochankowie jednego dnia
  • FILMOWE WALENTYNKI: Kochankowie jednego dnia
  • FILMOWE WALENTYNKI: Kochankowie jednego dnia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO