LM.plOferty pracyElektromechanik samochodowy

Oferta pracy

Cardom Sp. z o.o. dealer marki  Peugeot i Citroen w Koninie zatrudni osobę na stanowisko:

Elektromechanik Samochodowy

osobę uczciwą, skrupulatną, solidną, niekaraną, z doświadczeniem w mechanice samochodowej, posiadającą prawo jazdy kat. B, do której obowiązków będzie należało:

  • naprawa samochodów w oparciu o otrzymaną od przełożonego dokumentację,
  • wykonywanie przeglądów przedsprzedażnych,
  • wykonywanie napraw samochodów
  • wypełnianie otrzymanej dokumentacji,
  • współpraca z działem części zamiennych i salonem sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: lukasz.koszarek@cardom.eu koniecznie z dopiskiem „elektromechanik”.

CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych  (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy  95/46/WE (RODO)”.

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma CARDOM Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie, tel.63 241 37 40, email: marketing@domcar.pl, NIP: 665-299-29-99. Informacje dotyczące Polityki Bezpieczeństwa danych osobowych znajdują się na stronie https://dealer.peugeot.pl/cardom.konin/ Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole