LM.plOferty pracyTechnolog - Programista CNC

Oferta pracy

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów
oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog - Programista CNC
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • przeprowadzanie audytów i opracowywanie technologii wykonywania części na maszynach CNC,
  • wyliczanie szacunkowego kosztu wytworzenia nowych detali oraz kontrolowanie jakości wykonanych detali,
  • dobieranie odpowiednich narzędzi oraz parametrów obróbki w celu maksymalnego wykorzystania możliwości maszyny,
  • pisanie programów dla maszyn CNC,
  • zarządzanie gospodarką narzędziową,
  • wsparcie we wprowadzaniu technologii 4.0,
  • tworzenie instrukcji opisujących kolejność i sposób wykonywania czynności na danych maszynach,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych/technologicznych znajdujących się na rynku, współpraca z przedstawicielami firm oraz branie czynnego udziału przy wyborze maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – inżynier (Mechanika i Budowa Maszyn/Mechanika i robotyka/Inżynieria procesowa),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pisania programów do maszyn CNC (mile widziana znajomość programów Esprit oraz Advance One Touch - Okuma),
  • znajomość programów (Creo Parametric/Solid Works/AutoCAD) na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość narzędzi i oprzyrządowania do maszyn CNC oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem,
  • znajomość pakietu MS Office (na poziomie średniozaawansowanym),
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karty przedpłacone, paczki świąteczne, prywatna opieka medyczna, piknik rodzinny, wycieczki, wyjazdy do teatru, dofinansowanie posiłków pracowniczych, zajęcia sportowe: basen, siłownia, zajęcia z trenerem pływania i biegania),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Za nadesłane aplikacje z góry dziękujemy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i tym osobom udzielimy informacji zwrotnej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole