LM.plOferty pracyOperator Produkcji

Oferta pracy

Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o. o. i Siniat Sp. z o.o. wchodzą w skład grupy kapitałowej Etex Building Performance – dywizji międzynarodowego koncernu Etex Group, będącego jednym ze światowych liderów na rynku rozwiązań budowlanych i biernej ochrony przeciwpożarowej.

Obecnie do firmy Siniat Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator Produkcji
Konin

Do obowiązków Kandydata należeć będzie:

 • obsługa urządzeń linii pakowania i linii kalcynacji,
 • realizacja założonego planu produkcji zgodnie z wytyczonymi normami jakości i wydajności
 • realizacja założonych wskaźników produkcyjnych
 • prowadzenie dokumentacji związanej z miejscem i charakterem pracy
 • przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących na terenie Zakładu

Wymagania:

 • wykształcenie min. średnie techniczne
 • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora produkcji lub podobnym
 • doświadczenie w eksploatacji urządzeń linii produkcyjnych (elektroenergetycznych, gazowych, ciśnieniowych)
 • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

Dodatkowe / mile widziane:

 • zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi ładowarki czołowej
 • zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wciągników elektrycznych
 • zaświadczenie kwalifikacyjne o dodatkowych uprawnieniach w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych do 1 kV
 • uprawnienia SEP gr II i gr III

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym (nauka języków obcych!)

Kandydatów zainteresowanych tym stanowiskiem i spełniających powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@etexgroup.com.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SINIAT sp. z o.o. (KRS 0000046388) i Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o.o. (KRS 0000080938) obie z siedzibami w Warszawie (03-879) przy ul Przecławskiej 8 (dalej obie Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SINIAT sp. z o.o. (KRS 0000046388) i Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o.o. (KRS 0000080938) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
 
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ul. Przecławska 8, 03-879 Warszawa lub daneosobowe@etexgroup.com.
 
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie nam jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody jeżeli podajesz nam więcej danych niż przewidziane w przepisach prawa:
 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmy SINIAT sp. z o.o. i Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o.o. podanych przeze mnie w procesie rekrutacji danych osobowych innych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (tj. wymienionych w art. 22(1)§1 kodeksu pracy)”.
 
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, a także w prawem przewidzianych sytuacjach żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody lub wniesienie sprzeciwu pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem lub zgłoszeniem sprzeciwu.
 
Twojej dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także jeżeli wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia się takich roszczeń lub prowadzenia postępowania sądowego.
 
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
 
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 
W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem siedziby lub e-mail daneosobowe@etexgroup.com.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole