LM.plOferty pracyPracownik działu zakupów

Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem innowacyjne przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji profili wzmacniających do okien i drzwi oraz w zakresie techniki kanałów wentylacyjnych Firma Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIKA DZIAŁU ZAKUPÓW

Opis stanowiska:

  • prowadzenie i weryfikacja dokumentacji zakupowej, produkcyjnej i magazynowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe – kierunki ekonomiczne,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka obcego- język niemiecki lub angielski w stopniu średniozaawansowanym.
  • umiejętność działania pod presja czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i umiejętność szybkiego nawiązania kontaktów.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia z rynkowo orientującym się wynagrodzeniem,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku,
  • Perspektywa zawodowego rozwoju osobistego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu sportowego.

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.
ul. Kaliska 7, Modła Królewska
62-571 Stare Miasto
rekrutacja@gspl.eu

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole