LM.plOferty pracyKsięgowa / Księgowy

Oferta pracy

Roland International Polska to największy europejski producent kurtyn bocznych dla firm transportowych oraz producentów przyczep i zabudów. Znajduje się w Koninie od ponad 25 lat! Poszukujemy kandydatów na stanowisko
Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie  i weryfikacja dokumentów materiałowych z obszaru gospodarki magazynowej,
  • Księgowanie i rozliczanie faktur zakupu,
  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • Samodzielna praca w obszarze rzetelnej i terminowej realizacji procesów księgowych w oparciu o obowiązujące procedury i politykę,
  • Ciągłe udoskonalanie i poprawa jakości i wydajności procesów księgowych oraz dokumentacji,
  • Bieżące wsparcie przy sporządzaniu raportów i zestawień na potrzeby  przełożonych oraz zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości,
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość obsługi programów MS Office,
  • Motywacja i dobra organizacja pracy,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Umowa o pracę.

Ofertę zawierającą CV prosimy o przesyłanie klikając w przycisk aplikuj.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole