LM.plOferty pracySpawacz 135

Oferta pracy

MPM GROUP Sp. z o.o. jest liderem w branży metalowej i instalacyjnej. Od momentu powstania, główną działalnością firmy jest dostawa, wykonanie i profesjonalny montaż konstrukcji stalowych i metalowych elementów budowlanych oraz instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych takich jak hale, magazyny, centra logistyczne; obiektach mieszkalnych, biurowych oraz inwestycjach indywidualnych.

MPM GROUP obsługuje również „wielki przemysł” – stocznie, elektrownie konwencjonalne oraz słoneczne, przemysł chemiczny. Firma świadczy usługi nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Firma zatrudnia wysokiej klasy fachowców różnych specjalizacji z długoletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą, co pomaga w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Uznanie kontrahentów świadczy wybitnie o profesjonalizmie i rzetelności firmy.

Dzięki wypracowanej polityce rozwoju, wykwalifikowanej kadrze technicznej oraz zachowaniu standardów bezpieczeństwa, firma gwarantuje wykonanie powierzonych zadań na najwyższym poziomie. Wszystkie inwestycje są wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem robót i oczekiwaniami kontrahentów.

Priorytetem firmy MPM GROUP jest stałe poszerzanie grona zadowolonych klientów, dlatego duży nacisk kładzie na ciągłe doskonalenie technologii oraz kadry pracowniczej.

Firma MPM Group Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Irlandii:

SPAWACZY 135

Obowiązki:

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych do dźwigów

Wymagania:

  • Aktualne certyfikaty
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Zakwaterowanie

CV proszę przesyłać na adres: praca@mpmkonin.pl

Kontakt  tel.: 63 248 21 00, 539 943 065

Zastrzegamy sobie możliwość  kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole