LM.plOferty pracyDozorca

Oferta pracy

Franspol sp. z o.o, prowadząca działalność handlową w oparciu o własną sieć składów budowlanych, poszukuje osoby na stanowisko:

DOZORCA

Uprzejmie informujemy, iż spółka Franspol jest dostosowana do pracy dla osób z niepełnosprawnościami. W związku z tym oferujemy pracę także dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Zadania:

  • ogólny nadzór nad mieniem firmy
  • kontrola pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających na/z terenu zakładu
  • prace porządkowe (m.in. odśnieżanie, koszenie trawnika)

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy związanej z dozorem mienia mile widziane
  • skrupulatność, dokładność
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym (grafik)

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

 Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (Klauzula RODO)

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Franspol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 10, 62-510 Konin. Kontakt do Inspektora ochrony danych: e-mail: ochronadanych@franspol.com.pl, tel. 601 140 404.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: kadry@franspol.com.pl z dopiskiem stanowiska w temacie wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zawartych w CV i załącznikach) przez Franspol sp. z o.o., ul. Fabryczna 10, 62-510 Konin, dla potrzeb przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyślecie Państwo zgłoszenie rekrutacyjne do pracy, wówczas Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wyboru kandydatów na wolne stanowiska pracy zgodnie z ogłoszeniem o pracę.

Wszystkie informacje o okolicznościach przetwarzania danych osobowych (zgodnie z art. 13 RODO), dostępne są tu: https://franspol.com.pl/rekrutacja.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z przepisami Kodeksu pracy w celu wzięcia udziału w rekrutacji, nie jest konieczne ujawnianie informacji o stanie zdrowia (np. o niepełnosprawności). Niemniej jednak, jeżeli w złożonej dokumentacji będziecie Państwo chcieli zawrzeć informacje o stanie zdrowia - wówczas podczas rozmowy kwalifikacyjnej poprosimy Państwa o wyrażenie dodatkowej zgody pisemnej, w formie odrębnego oświadczenia i podstawą prawną przetwarzania danych osobowych będzie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO (zgoda).

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole