LM.plOferty pracySpawacz metodą MIG-MAG

Oferta pracy

Almetal – marka spółki Alpina –  producent części i elementów maszyn, obudów i konstrukcji metalowych, części stalowych, oferujący pełen zakres obróbki stali – cięcie, gięcie, spawanie, malowanie proszkowe, montaż.

Aktualnie zakład poszukuje osób do pracy na stanowisko:

SPAWACZ metoda MIG-MAG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie detali, elementów metalowych
  • spawanie profili i rur
  • szlifowanie

WYMAGANIA:

  • umiejętność spawania metodą MIG-MAG (stal czarna, nierdzewna)
  • umiejętność spawania metodą TIG będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • kreatywność, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres mailowy: praca@e-alpina.pl

ŻADNA INNA FORMA KONTAKTU NIE JEST DOZWOLONA.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole