WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Jesteśmy największym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych oraz producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez  Kramp. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje mocne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera to coś, co nas wyróżnia.

Przede wszystkim chcemy, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy im inspirujące i motywujące środowisko pracy z wieloma możliwościami, w którym praca może wszystkim sprawiać radość. W ten sposób chcemy wyróżniać się pośród innych
w przyszłości.

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

PURCHASE ADMINISTRATOR / ADMINISTRATOR DOKUMENTACJI ZAKUPOWEJ

Czym będziesz się zajmować?
Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za poprawność przepływu dokumentacji związanej z zakupem oraz wsparcie IT.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

Nasze oczekiwania:

Co oferujemy?

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną
za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kramp SAS Sp. z o.o. oraz Kramp Sp. z o.o. (podmiot przetwarzający dane w ramach umów o świadczenie usług) moich danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich można żądać od kandydata na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu rekrutacji oraz zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy:
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez nas obowiązku nałożonego przepisami prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w procesie rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można znaleźć w Personalnej Polityce Prywatności (www.kramp.com.pl/polityka-prywatnosci).

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO