WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Firma Słowińscy to doświadczony producent stolarki okiennej i drzwiowej. Stawiamy na innowacyjność, ciągły rozwój oraz elastyczność, nasze wyroby znają klienci na całym świecie. W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog produkcji

Oczekiwania wobec kandydatów:

Obowiązki:

Oferujemy:

Podania wraz z CV prosimy przesyłać na adres m.slowinski@slowinscy.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HMY Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO