WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Nowoczesne Centrum Logistyczne w Krągoli w powiecie konińskim aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik załadunku
Miejsce pracy: Krągola, ul. Kasztelańska 35

Wymagania:

Podstawowe obowiązki:

Zatrudnionej osobie oferujemy:

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@mila.pl z dopiskiem „Pracownik załadunku”.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Mila S.A. z siedzibą w Inowrocławiu (88-100) przy ul. Świętokrzyskiej 22. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych,
w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO