WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Operator wycinarki laserowej
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • cięcie stali na wycinarce laserowej sterowanej numerycznie zgodnie z otrzymanym zleceniem produkcyjnym,
  • kontrola wymiarów zewnętrznych i wewnętrznych wypalanych detali,
  • obsługa suwnicy przy załadunku stali do cięcia,
  • terminowe przekazywanie wykonanych detali na inne stanowisk.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych oraz obsługi suwnic,
  • mile widziana umiejętność programowania i obsługi maszyn CNC,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzech zmian,
  • solidność, dokładność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone na święta, paczki świąteczne, zajęcia sportowe, naukę języków, pikniki rodzinne, wycieczki, dofinansowanie posiłków pracowniczych),
  • program emerytalny
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Informujemy i przepraszamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO