WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Firma EUROPOLES jest czołowym, europejskim producentem słupów, masztów i wież, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki (m.in. w transporcie, telekomunikacji i energetyce).
Jesteśmy także jedyną firmą na rynku oferującą produkty z różnych materiałów - z betonu, stali czy włókna szklanego.

W chwili obecnej szukamy do naszego zespołu w Krągoli pracownika na stanowisko:

INŻYNIER DS. BADAŃ I ROZWOJU

Zadania:

  • Wykonywanie badań, pomiarów, analiz w odniesieniu do produktów i procesów wytwórczych,
  • Uczestnictwo w opracowywaniu i przeprowadzaniu badań nad surowcami, produktami,
  • Wdrażanie usprawnień w obszarze produkcji,
  • Projektowanie konstrukcji, podzespołów maszyn w oparciu o oprogramowanie 3D,
  • Tworzenie dokumentacji, instrukcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w konstruowaniu,
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV drogą elektroniczną na adres: hr@europoles.pl.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROPOLES Sp. z o.o. z siedzibą w Krągoli. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poza. 1666) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO