WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży usługowej z siedzibą w Kaliszu poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Manager ds. Finansów - Finance Manager

Zakres obowiązków:

Budowanie i realizacja strategii finansowej budżetowanie, planowanie, prognozowanie i raportowanie wyników finansowych do Zarządu Spółki.

Wymagania:

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres:

TAX PFK Sp. z o.o. Sp. K.
Plac Wolności 7, 62-500 KONIN

lub na adres e-mail:

biuro@tax-symotiuk.pl

UWAGA: Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji.”

Termin nadsyłania ofert do 25 listopada 2019 roku.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO