WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

OFERTA PRACY

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Możliwość rekrutacji telefonicznej lub online.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

Aplikując na ogłoszenie, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Roland International Polska Sp z o.o. z  siedzibą w Koninie w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez spółkę Roland International Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Koninie.

Pouczenie

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO