WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Firma BEST-POL S.A z siedzibą w Kunach istnieje od 2006 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą hal namiotowych, konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz wszelkiego rodzaju plandek samochodowych i innych wyrobów z materiałów PCV. Sprzedaż oferujemy zarówno w Polsce jak i za granicą. Służymy doradztwem i pomocą w zakresie realizowanych prac, ponieważ miarą naszego sukcesu jest zadowolenie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży
ze znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska:

Wymagania Pracodawcy:

Oferujemy :

Kontakt pod numerem tel. (63 242-20-44 ext. 220, 221)

CV można dostarczyć do siedziby firmy Kuny 13, 62-710 Władysławów lub przesłać na e-mail: kadry@best-pol.com z dopiskiem: „Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych,  wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BEST-POL S.A. z  siedzibą w Kunach w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez BEST-POL S.A. z siedzibą w Kunach.”

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO