WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

OFERTA PRACY

Jesteśmy jednym z wiodących na świecie dostawców surowców
do formowania rotacyjnego

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn i wózka widłowego

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacjampp@matrixpolymers.com wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Matrix Polymers Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kole, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  (Dz.U.UE.L. 2016 Nr 119, str. 1)”.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na zachowanie przez nas Państwa dokumentów aplikacyjnych w celu  wykorzystania ich także w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do ww. klauzuli następującego zdania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. spółkę.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO