WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów
oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. zaopatrzenia
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • planowanie, tworzenie zamówień oraz nadzorowanie procesu ich realizacji,
  • dbanie o terminową realizację dostaw produkcyjnych i serwisowych,
  • analiza zapasów produkcyjnych i przesyłanie prognoz produkcyjnych do dostawców, dbanie o ciągłość zabezpieczenia produkcji,
  • ścisła współpraca z działem przygotowania produkcji i działem technologicznym,
  • pozyskiwanie nowych dostawców, nawiązywanie współpracy i negocjowanie warunków logistyczno-handlowych,
  • bieżąca współpraca z dostawcami oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu logistyki zaopatrzenia, zarządzania zapasami,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej),
  • znajomość programu do zarządzania gospodarką materiałową w systemach ERP/MRP,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word),
  • zdolności analityczne, dokładność, umiejętności organizacji własnej pracy,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karty przedpłacone, paczki świąteczne, prywatna opieka medyczna, piknik rodzinny, wycieczki, wyjazdy do teatru, dofinansowanie posiłków pracowniczych, zajęcia sportowe: basen, siłownia, zajęcia z trenerem pływania i biegania),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Za nadesłane aplikacje z góry dziękujemy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i tym osobom udzielimy informacji zwrotnej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą
z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO