WYSZUKIWARKA
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Firma Elmonter działa już od 1993 roku specjalizujemy się w branży oświetleniowej, energetycznej i konstrukcjach specjalnych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Zagórów

Opis stanowiska:

Wymagania:

Pracodawca oferuje:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mail praca@elmonter.pl  lub w siedzibie firmy ul. Przemysłowa 1, 62-410 Zagórów z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej jak i przyszłej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO