WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilki Wilczyn po pierwszym sparingowym turnieju

Dodano: 6.09.2015 12:48
Źródło: LM.pl

MKS Kalisz i Czarni Wirex Rząśnia byli sparingowymi rywalami II-ligowych Wilków Wilczyn podczas towarzyskiego turnieju. Drużyna Zbigniewa Nowaka zanotowała zwycięstwo i porażkę.

Rywalami Wilków były dwa II-ligowe zespoły, z którymi w zeszłym sezonie wilczynianie rywalizowali o mistrzostwo. W pierwszym meczu z gospodarzami Wilki zanotowały pewne zwycięstwo 3:0 (25:23, 25:18, 25:21). W drugim spotkaniu lepsza od wilczynian okazała się ekipa Czarnych Wirex Rząśnia, pokonując Wilki 3:0. Ostatecznie turniej wygrał właśnie zespół z Rząśni, a Wilki zajęły drugie miejsce.

Początek ligowych zmagań zespołu Zbigniewa Nowaka zaplanowane jest na 26 września. W pierwszej kolejce II ligi Wilki podejmą LO MS Świnoujście.  • Wilki Wilczyn po pierwszym sparingowym turnieju

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Bardzo jest mi smutno, że nie było nigdzie plakatu odnośnie do sparingu :(((
Dodano: 07.09.2015 13:26    Przez: ~z Wilczyna
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO