WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Lech - Ruch: sprzedaż biletów na ostatni mecz sezonu (konkurs)

Dodano: 11.05.2016 17:00
Źródło: LM.pl

W niedzielę, 15 maja o godzinie 18:00 lechici po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na murawę INEA Stadionu. Stwórz razem z piłkarzami niesamowite widowisko przy Bułgarskiej i wspólnie powalczmy o jak najlepsze zakończenie piłkarskiej wiosny. 

Walka do końca

Spotkanie z Ruchem Chorzów będzie dla Kolejorza ostatnim meczem w Rundzie Finałowej, a z ekstraklasowymi rozgrywkami pożegnamy się na ponad dwa miesiące. Bądź w niedzielę razem z nami przy Bułgarskiej i z całych sił wspieraj poznaniaków w walce o zajęcie jak najwyższego miejsca w ligowej tabeli. Jesteśmy #MocniRAZEM!

Wygraj bilety na mecz z Ruchem

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z ekipą Waldemara Fornalika? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie barwy ma Ruch Chorzów? 

Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie, otrzymają podwójne vouchery zniżkowe 100% na mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów (15 maja). Wartość jednego voucheru nie przekracza 30 zł.

Bilety od 30 złotych

Wejściówki normalne na mecz Lech – Ruch kosztują 30 złotych (strefa B) i 45 złotych (strefa A). Bilety ulgowe (odpowiednio: 24 zł i 36 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł. Warto już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach przy Bułgarskiej!

Zniżki

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka do 18 roku życia za symboliczną złotówkę!

Wszystkie informacje o obowiązujących zniżkach na mecze Kolejorza znajdują się tutaj.

Wejdziesz bez Karty Kibica

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj.

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj oraz w dziale pomocy FAQ.

Gdzie kupisz?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, w stoiskach klubowych w Galerii Malta oraz w Galerii King Cross i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

W tygodniu przedmeczowym:

poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00
soboty 10:00 - 14:00

W pozostałe dni:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
soboty 10:00 - 14:00  • Lech - Ruch: sprzedaż biletów na ostatni mecz sezonu (konkurs)

KONKURS

Jakie barwy ma Ruch Chorzów?

Dwa podwójne vouchery zniżkowe 100% w kat. cenowej B na mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów (15 maja).

Konkurs skończył się dnia 12.05.2016 o godzinie 20:00.

Lista laureatów:
Andrzej Skorupka, Mirosława Szymczak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Ekstraklasa,   Lech Poznań,   Ruch Chorzów,   konkurs,   bilety

KOMENTARZE

Za taką grę jaką pokazuje nam Lech Poznań to wszystkich kibiców na ostatni mecz powinni wpuścić za darmo bo nawet takiej gry nie da się oglądać po ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin porażka.I jeszcze bym miał zapłacić.
Dodano: 12.05.2016 09:19    Przez: ~kibic
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO