WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Brązowy medal dla Kleczewa w Pucharze Polski w Siatkonodze!

Dodano: 1.08.2016 12:38
Źródło: LM.pl

Po zaciętym meczu zespół Green Energia Polska Kleczew zajął trzecie miejsce w Pucharze Polski w Siatkonogę. Zwyciężyła drużyna Top Spin Wójcin.

W niedzielę rozegrane zostały finały turnieju, w których zagrało osiem drużyn - Double Double Szczecin, M&M Kleczew, Lob Szczecin, Green Energia Polska Kleczew II, Blokers Łódź, Green Energia Polska Kleczew I, Top Spin Wójcin i Kleczewscy Fanatycy.

Po rywalizacji grupowej i półfinałowej w meczu o trzecie miejsce zagrały ze sobą drużyny Green Energia Polska Kleczew oraz Blokers Łódź. Kleczewianie wygrali to spotkanie 2:1 i ostatecznie to oni wywalczyli brązowy medal Pucharu Polski.

Równie wyrównane starcie miało miejsce w finale, w którym Top Spin Wójcin pokonał Double Double Szczecin 2:1. Puchar Fair Play przypadł w udziale najmłodszej drużynie biorącej udział w zawodach - StreetFootballFourfany Kleczew, a najlepszym strzelecm został Marcin Łagiewski z Blokers Łódź. Dodatkową atrakcją dla kibiców był występ Mistrza Świata i Europy w Freestyle Football Pawła Skóry.

 

- Mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że to co sobie założyliśmy przed tą imprezą, zostało zrealizowane. Mam świadomość, że pewne rzeczy można zrobić inaczej, ale będzie to dla mnie nauka na przyszłość. Były to pierwsze, historyczne finały Pucharu Polski w Kleczewie. Dziękuję wszystkim tym, którzy dołożyli swoją część do organizacji tych zawodów. Mieć pomysł to dziś niewiele - trzeba mieć wokół siebie ludzi, którzy będą w stanie pomóc  - podsumowuje zawody główny pomysłodawca i organizator Krzysztof Kwiatkowski.

Jak przekonuje jest szansa, by zawody siatkonogi częściej gościły w Kleczewie. - Kleczew po Łodzi i Bełchatowie jest trzecią siłą w promocji siatkonogi w Polsce. Wierzę, że utrzymamy ten poziom - sportowy i organizacyjny.

slajd 1 z 30
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

KOMENTARZE

A w Kuniowie nuuuuda panie nuuuudaaaaa.
Dodano: 01.08.2016 13:22    Przez: ~ajak
Jaka nuda,jak nuda?Jakaś jedna chałupa sama się rozwala,inną sami rozwalili,jaka nuda?
Dodano: 01.08.2016 13:44    Przez: ~ojtam
Jakie , mistrzostwa w kleczewie ?
Dodano: 01.08.2016 19:38    Przez: ~smyk
czytanie ze zrozumieniem
Dodano: 02.08.2016 16:35    Przez: ~kwaki
Dodano: 01.08.2016 19:55    Przez: ~smyk
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO