Sportowy weekend: Żeglarze wypłyną ostatni raz w tym roku
Zimowe Regaty Barbórkowe w sobotę, a w piątek koncert Złota Szekla - tak wygląda kalendarz żeglarzy nie tylko z regionu konińskiego.
Zimowe Regaty Barbórkowe w sobotę, a w piątek koncert Złota Szekla - tak wygląda kalendarz żeglarzy nie tylko z regionu konińskiego.
25 listopada (piątek):
Piąta kolejka Staromiejskiej Ligi Futsalu, hala sportowa w Starym Mieście:
godz. 18.00: Lisiec - Barczygłów
godz. 18.40: Żychlin - Stare Miasto
godz. 19.20: OldBoys - Radek Team
26 listopada (sobota):
Puchar Polski w Koszykówce na Wózkach, hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie:
godz. 9.30: Mustang Konin - IKS GTM Konstancin
godz. 11.30: ŁTRSN Łódź - Start Wrocław
godz. 13.30: KS Pactum Scyzory Kielce - Mustang Konin
godz. 15.30: Start Rzeszów - ŁTRSN Łódź
godz. 17.30: IKS GTM Konstancin - KS Pactum Scyzory Kielce
godz. 19.30: Start Wrocław - Start Rzeszów
godz. 11.00: XXII Zimowe Regaty Barbórkowe, przystań KŻ KWB Konin na Jeziorze Pątnowskim
Siedemnasta kolejka III ligi grupa II:
godz. 13.00: KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin, stadion przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu - TRANSMISJA (ok. godz. 12.40: studio przedmeczowe)
godz. 13.00: Sokół Kleczew - Leśnik Manowo, stadion przy Al. 600-lecia 21 w Kleczewie
godz. 18.00: mecz piłki siatkowej (II liga): Stal Grudziądz - Wilki Wilczyn, Mniszek Arena przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu
godz. 18.00: mecz futsalu (II liga): KKF Automobile Torino Konin - Perfecta Złotów, hala Rondo w Koninie - TRANSMISJA
godz. 19.00: mecz piłki ręcznej (II liga): ŚKPR Świdnica - Start Konin, hala OSiR Zawiszów przy ul. Galla Anonima 1a w Świdnicy
- mecz piłki siatkowej kobiet (II liga): Alexas Turek - UKŻPS Coccodrillo Kościan, hala sportowa w Turku
27 listopada (niedziela):
Puchar Polski w Koszykówce na Wózkach, hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie:
godz. 9.00: mecz o piąte miejsce
godz. 11.30: mecz o trzecie miejsce
godz. 13.00: finał
godz. 9.00: XIII Otwarte Mistrzostwa w Siłowaniu na Rękę - Debiuty 2016, Centrum Handlowe Ferio w Starym Mieście
godz. 9.30: II Turniej X Grand Prix Drużyn Amatorskich w Piłce Nożnej Halowej, hala sportowa przy ul. Białobrodzkiej 33 w Kleczewie
III Siatkarski Memoriał Daniela Brudzińskiego, hala sportowa w Strzałkowie:
godz. 10.00: turniej szkół podstawowych
godz. 17.00: turniej seniorów