WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Playarena Konin i Szlachetna Paczka zagrali dla potrzebujących

Dodano: 10.12.2016 17:11
Źródło: LM.pl

Osiem drużyn występujących na co dzień w lidze Playarena Konin zagrało w sobotę w charytatywnym turnieju Szlachetna Paczka - Mikołajki z Playarena Konin.

Tym samym piłkarze amatorzy z Konina włączyli się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Zawodnicy zebrali kilkanaście toreb wypełnionych artykułami potrzebnymi do codziennego życia, które trafią następnie do jednej z potrzebujących rodzin.

Nie zabrakło oczywiście również rywalizacji sportowej. O miano najlepszej drużyny rywalizowały zespoły FC Potęgi, AKP Konin, Dynamo Quatro Konin, Zieloni Konin, KS Konin, Tigers Konin, FC Katy i ELPAK Konin. 

Ostatecznie w finale spotkały się dwa zespoły, które po rundzie jesiennej liderują tabeli Playareny. Tym razem wicelider pokonał jednak lidera - ELPAK Konin zwyciężył z Dynamo Quatro 4:1 i zajął pierwsze miejsce w zawodach. Na najniższym stopniu podium stanął KS Konin, pokonując 1:0 Zielonych Konin.

Organizatorami sobotniego turnieju charytatywnego byli: Playarena Konin, MOSiR Konin i Dynamo Quatro Konin.

slajd 1 z 21
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO