WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Eliminacje Mistrzostw Siatkonogi za nami. W niedzielę finały

Dodano: 14.01.2017 22:59
Źródło: LM.pl

Dwa zespoły Green Energia Polska Kleczew awansowały do ćwierćfinałów 10. Mistrzostw Polski w Siatkonodze. Turniej rozgrywany jest w hali sportowej w Kleczewie.

W sobotę odbyły się eliminacje mistrzostw. W turnieju wystartowało dwanaście zespołów, w tym cztery drużyny reprezentujące gospodarzy, czyli Kleczew. Pierwsza faza mistrzostw rozgrywana była w dwóch grupach. Łącznie kibice obejrzeć mogli aż 30 spotkań eliminacyjnych. 

W grupie A zwyciężyła Siatkonoga Szczecin, zdobywając czternaście punktów. Jedyny punkt stracony przez szczecinian miał miejsce w starciu z Green Energia Polska Kleczew. Drugie miejsce zajęli aktualni mistrzowie - Blokers Łódź. Do finałów awansowały jeszcze zespoły DD Team Aleksandrów Łódzki i Green Energia Polska Kleczew 2.

Grupę B zdominowały drużyny z regionu łódzkiego. Pierwsze miejsce zajął Soccer Team Bełchatów z dwunastoma oczkami na koncie. Tylko jeden punkt mniej zgromadził drugi zespół Blokers Łódź. W ćwierćfinałach zagrają również Top Spin Wójcin i Green Energia Polska Kleczew 1. 

Mecze ćwierćfinałowe rozegrane zostają w niedzielę. Siatkonoga Szczecin zagra z Green Energia Polska Kleczew 1, DD Team Aleksandrów Łódzki zmierzy się z Blokers Łódź 2, Blokers Łódź 1 podejmą Top Spin Wójcin, a Green Energia Polska 2 powalczy o półfinał z Soccer Team Bełchatów.

Początek ćwierćfinałów o godz. 12.00. Półfinały zaplanowane zostały na godz. 14.00 i 14.45, mecz o trzecie miejsce - godz. 15.30, a finał o godz. 16.00. Wszystkie spotkania rozgrywane są na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Białobrodzkiej 33 w Kleczewie, a wstęp na nie jest bezpłatny.

Grupa A:
1. Siatkonoga Szczecin - 14 pkt
2. Blokers Łódź 1 - 12 pkt
3. DD Team Aleksandrów Łódzki - 9 pkt
4. Green Energia Polska Kleczew 2 - 5 pkt
5. Niebiescy Krzepice - 3 pkt
6. Street Football Kleczew - 0 pkt.

Grupa B:
1. Soccer Team Bełchatów - 12 pkt
2. Blokers Łódź 2 - 11 pkt
3. Top Spin Wójcin - 10 pkt
4. Green Energia Polska Kleczew 1 - 6 pkt
5. Futnet Kleczew - 3 pkt
6. Błażejówka.pl Szczecin - 0 pkt.

slajd 2 z 9

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO