LM.plSportZespół z klasy okręgowej znów lepszy od Wichru Dobra

Zespół z klasy okręgowej znów lepszy od Wichru Dobra

Drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym przegrał w sobotę Wicher Dobra. Rywalem zespołu Zbigniewa Kaczmarka była Olimpia Koło.

Trzeci zespół konińskiej klasy okręgowej strzełil w sobotę dobrzanom tylko jedną bramkę, ale to wystarczyło do zwycięstwa. Gol padł w pierwszej połowie. W piętnastej minucie Olimpia miała rzut wolny. Uderzenie z ok. 25 metrów zaskoczyło Piotra Wawrzyniaka - piłka wpadła do siatki tuż pod poprzeczką i kolanie prowadzili.

Wicher miał okazję, by wyrównać, ale brakowało skuteczności. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali m.in. Michał Ignaczak, Daniel Błaszczyk i Jakub Cieślak. W drugiej połowie obie drużyny postawiły na rezerwowych i okazji strzeleckich było o wiele mniej. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii 1:0.

Kolejny mecz kontrolny dobrzanie mieli zaplanowany na niedzielę 26 lutego. W tym momencie Wicher poszukuje sparingpartnera na to spotkanie. Starcie powinno rozpocząć się w Uniejowie o godz. 16.00.

Wicher Dobra - Olimpia Koło 0:1

Wicher Dobra (I połowa): Piotr Wawrzyniak - Tymoteusz Urbański (zawodnik testowany), Mateusz Morusiński, Szymon Ignaczak, Nikodem Urbański, Daniel Błaszczyk, Dawid Kubiak (zawodnik testowany), Michał Ignaczak, Jakub Cieślak, Tomasz Janicki, zawodnik testowany.

Wicher Dobra (II połowa): Damian Wodnicki - Tymoteusz Urbański, Maciej Turkowski, Dominik Józefiak, Nikodem Urbański, Sebastian Gromada, Dawid Kubiak, Michał Ignaczak, Patryk Gruca, Łukasz Człapa, Tomasz Wypiór.