WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzy bramki piłkarek Medyka w meczu reprezentacji Polski

Dodano: 1.03.2017 16:30
Źródło: LM.pl

Dwukrotnie Anna Gawrońska i raz Katarzyna Daleszczyk wpisały się na listę strzelczyń w meczu kontrolnym Polska - Kosowo. Spotkanie rozegrane zostało w ramach zgrupowania w Turcji.

W środowym spotkaniu trener Miłosz Stępiński przetestował dwie jedenastki. W meczu wystąpiło łącznie osiem zawodniczek Medyka Konin, a dwie z nich zdobyły aż trzy gole przeciwko reprezentacji Kosowa. W pierwszej połowie na 2:0 trafiła Katarzyna Daleszczyk, a po zmianie stron dwa trafienia dołożyła Anna Gawrońska.Oprócz tych dwóch piłkarek w meczu sparingowym zaprezentowały się również Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Sandra Sałata, Anna Szymańska, Dagmara Grad i Patrycja Balcerzak. 

Biało-czerwone zwyciężyły 5:0, a pozostałe dwa gole to zasługa Agnieszki Winczo i Anny Sznyrowskiej. Reprezentacja Polski mogła wygrać jeszcze wyżej, ale pod koniec pierwszej połowy w słupek trafiła Agnieszka Winczo, a w poprzeczkę Agata Tarczyńska. Po przerwie strzał w słupek oddała również Patrycja Balcerzak.

Środowy sparing był pierwszym, który reprezentacja Polski rozegra podczas zgrupowania w Turcji. 5 marca zespół Miłosza Stępińskiego zagra z Rumunią, dwa dni później rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Turcji. Wszystkie te mecze rozegrane zostaną w ramach turnieju towarzyskiego Gold City Women's Cup. 

Polska - Kosowo 5:0 (Agnieszka Winczo, Katarzyna Daleszczyk, Anna Sznyrowska, Anna Gawrońska x2)

Polska: Katarzyna Kiedrzynek (46' Anna Szymańska) - Aleksandra Sikora (46' Dagmara Grad), Jolanta Siwińska (46' Natasza Górnicka), Agata Guściora (46' Marlena Hajduk), Ewelina Kamczyk (46' Martyna Wiankowska), Sandra Sałata (46' Patrycja Balcerzak), Katarzyna Daleszczyk (46' Anna Gawrońska), Emilia Zdunek (46' Gabriela Grzywińska), Agnieszka Winczo (46' Anna Sznyrowska), Ewa Pajor (46' Julia Matuschewski), Agata Tarczyńska (46' Silvana Chojnowski).

 

  • Trzy bramki piłkarek Medyka Konin w meczu reprezentacji Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO