WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Walczymy do końca. Ostatnia kolejka Ekstraklasy (konkurs)

Dodano: 18.04.2017 15:55
Źródło: LM.pl

Ostatni mecz rundy zasadniczej przy Bułgarskiej już w sobotę 22 kwietnia o godzinie 18.00. Zapowiada się emocjonująca kolejka, w której wyjaśni się, kto zagra w grupie mistrzowskiej, a kto w spadkowej.

Kolejorz jest już pewny, że będzie walczyć o najwyższe cele, jednak Twoje wsparcie z trybun INEA Stadionu może pomóc lechitom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa i zajęcia jak najwyższej lokaty przed startej rundy finałowej. Bądź tego dnia z nami i swoim dopingiem pomóż poznaniakom zdobyć trzy punkty. Pokażmy, że jesteśmy #MocniRazem!

Wygraj voucher na mecz z Ruchem

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z ekipą Waldemara Fornalika? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy napisać jakim wynikiem zakończyło się ostatnie spotkanie pucharowe obu drużyn i wymienić strzelców goli.

Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na to pytanie otrzymają podwójne vouchery zniżkowe 100% na mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów (22 kwietnia).

Wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz tutaj.
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj.

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj.

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich: PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW.

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

W tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek - piątek 9.00 - 19.00
soboty 10.00 - 14.00.

W pozostałe dni:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
soboty 10.00 - 14.00.

W dni meczowe:
poniedziałek - piątek od 9.00
sobota, niedziela od 10.00.  • Walczymy do końca. Ostatnia kolejka Ekstraklasy (konkurs)

KONKURS

Jakim wynikiem zakończyło się ostatnie spotkanie pucharowe Lecha Poznań z Ruchem Chorzów i kto strzelał gole?

Dwa podwójne vouchery zniżkowe 100% na mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów (22 kwietnia).

Konkurs skończył się dnia 19.04.2017 o godzinie 19:00.

Lista laureatów:
Ilona Skorupka, Mateusz Kujawa

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Ekstraklasa,   Lech Poznań,   Ruch Chorzów,   konkurs,   bilety

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Lech wygrał 3:0😊bramki Robak .Majewski .Pawłowski 😊pozdro wielki Kolejorz kks
Dodano: 18.04.2017 21:38    Przez: ~Slesin
Lech wygrał 3:0 Bramki Robak .Majewski .Pawłowski
Dodano: 19.04.2017 11:11    Przez: ~Bm
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO