WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Maciej Duda i Grzegorz Wasilewicz mistrzami Konina w tenisie

Dodano: 30.05.2017 13:47
Źródło: LM.pl

Maciej Duda z Kalisza w kategorii open i Grzegorz Wasilewicz z Włocławka w kategorii +50 wywalczyli tytuły mistrzów Konina w tenisie. Zawody rozgrywane były w miniony weekend.

Maciej Duda w finale kategorii open pokonał w dwóch setach Michała Radeckiego. Kaliszanin wygrał z reprezentantem Łodzi 6:2, 6:4. W finale kategorii +50 najlepszy okazał się Grzegorz Wasilewicz. Tenisista z Włocławka wygrał z Robertem Oliwą z Leszna 6:0, 6:1.

Podczas zawodów odbył się również turniej pocieszenia dla zawodników, którzy odpadli w pierwszych fazach zmagań. Rywalizację tę wygrał Przemysław Górny z Konina, pokonując w finale Jarosława Janickiego, również z Konina, 6:3, 6:4. 

Maciej Duda z Kalisza w kategorii open i Grzegorz Wasilewicz z Włocławka w kategorii +50 wywalczyli tytuły mistrzów Konina w tenisie. Zawody rozgrywane były w miniony weekend.

slajd 1 z 18
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

od chu... młodych się garnie - porażka ta nasza młodzież
Dodano: 31.05.2017 08:26    Przez: ~dfu
Gdyby mistrzostwa Kramska były to by wygrał koninianin. A w Kurowie ja.
Dodano: 02.06.2017 23:24    Przez: ~dama
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO