LM.plSportShooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian

Shooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian

Dwa srebrne i dwa brązowe medale przywieźli z Lubonia zawodnicy Shooters Konin. W podpoznańskiej miejscowości rozegrane zostały zawody Winter Open 2017 w BJJ.

Koniński klub reprezentowało trzech zawodników. Dwa medale w Luboniu wywalczył Damian Walicki, startujący zarówno w dywizji Gi, jak i No Gi. W tej pierwszej dywizji Walicki wywalczył drugie miejsce w kat. Purpurowych Pasów Adult do 82,3 kg. W finale koninianin przegrał z Jakubem Najdekiem (Alliance). W dywizji No Gi Purpurowe Pasy Adult do 79,5 kg Walicki wywalczył brązowy medal.

W No Gi Purpurowe Pasy Adult wystartowali również Patryk Burdziński i Przemysław Rosiak. Obaj rywalizowali w tej samej kategorii wagowej do 73,5 kg. Do finału dotarł Burdziński, ulegając w decydującej walce Krzysztofowi Hamerskiemu (Rio Grappling Club) i zdobywając srebrny medal. Brąz wywalczył natomiast Przemysław Rosiak.