WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Wilki zagrają z wiceliderem, SPS o podium

Dodano: 11.01.2018 12:47
Źródło: LM.pl

Przedostatni meczu rundy zasadniczej rozegrają w sobotę siatkarze Wilków Wilczyn. Ich rywalem będzie wicelider grupy pierwszej - Trefl Lębork.

Zespół z Lęborka zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli II ligi grupy pierwszej - tuż nad Wilkami Wilczyn, mając nad wilczynianami przewagę dwóch oczek. W czterech ostatnich spotkaniach Trefl notował zwycięstwa, a ostatnia porażka przypada na koniec listopada i starcie ze Stalą Grudziądz. W pierwszym spotkaniu pomiędzy oboma zespołami lepsi byli siatkarze z Lęborka, wygrywając w Wilczynie 3:0.

Wilki po ostatniej kolejce awansowały na trzecie miejsce w tabeli, wyprzedzając Stoczniowca Gdańsk. Mecz z Treflem będzie dla drużyny Tomasza Robaka przedostatnim starciem w rundzie zasadniczej tego sezonu i jednocześnie ostatnim spotkaniem rozgrywanym na wyjeździe. Ostatnie starcie Wilki mają zaplanowane na 20 stycznia, w Wilczynie siatkarze Tomasza Robaka zagrają wtedy ze Stalą Grudziądz.

Mecz pomiędzy Treflem Lębork a Wilkami Wilczyn rozpocznie się w sobotę o godz. 18.00 w hali sportowej w Lęborku.

Na wyjeździe w sobotę zagrają również siatkarze SPS Konspol Słupca. Ich rywalem będzie trzeci obecnie MKS Kalisz. Stawką spotkania będzie ligowe podium - oba zespoły mają bowiem obecnie po 21 punktów, choć kaliszanie mają jeden mecz rozegrany mniej. MKS w dwóch ostatnich spotkaniach odniósł dwa zwycięstwa, ale w pierwszym starciu z SPS Konspol Słupca niespodziewanie lepsi okazali się słupczanie.

- Bardzo trudny przeciwnik. Będą chcieli się zrewanżować za przegraną u nas 0:3. Bardzo specyficzna drużyna i bardzo specyficzna hala przede wszystkim, dużo niższa od naszej. Rzadko która drużyna wygrywa w Kaliszu, mam nadzieję, że będziemy tymi, którzy tam wygrywają. Znamy tę halę, grałem tam wiele razy, chłopacy również. Myślę, że powalczymy, chcemy tak wygrać, bez znaczenia, jakim stosunkiem - mówił po ostatnim ligowym meczu trener SPS Konspol Słupca, Artur Helman.

Starcie pomiędzy MKS Kalisz a SPS Konspol Słupca rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00 w hali sportowej w Kaliszu.  • Siatkarska kolejka: Wilki zagrają z wiceliderem, SPS o podium

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Trefl Lębork,   SPS Słupca,   MKS Kalisz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO