WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. Walczyli aż pięć setów, ale ostatecznie przegrali

Dodano: 13.01.2018 20:56
Źródło: LM.pl

2:3 uległy Wilki Wilczyn w wyjazdowym meczu Treflowi Lębork. Przed ostatnim meczem rundy zasadniczej wilczynianie mają trzy oczka straty do ligowego podium.

Pierwszy set starcia w Lęborku rozpoczął się od wyrównanej gry, ale później Trefl objął prowadzenie 10:8, którego nie oddał już do końca tej części meczu. Ostatecznie wilczynianie przegrali 19:25. Drugi set był do pewnego momentu bardzo podobny. Wilki wyszły w pewnym momencie na prowadzenie 12:10, później przewagę 16:13 miał Trefl. Ostatecznie końcówka należała do gości, którzy wygrali 25:21.

W trzecim secie od początku lekką przewagę mieli wilczynianie. Zespół Tomasza Robaka przez długi czas prowadził dwoma punktami. W samej końcówce Trefl doprowadził do remisu 24:24 i ostatecznie wygrał set 26:24. Czwarta część meczu rozpoczęła się od prowadzenia gospodarzy, ale wilczynianie doprowadzili do remisu 12:12, a następnie wygrywając 25:21, doprowadzając do remisu 2:2 i piątego seta.

Decydująca część spotkania rozpoczęła się od remisu. Później prowadzenie 6:4 objął Trefl Lębork. Później wilczynianie zdołali jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale gospodarze szybko znów osiągnęli przewagę i tym razem już jej nie oddali. Drużyna z Lęborka zwyciężyła 15:13, a w całym meczu - 3:2.

Drużyna Tomasza Robaka wywiozła z Lęborka jeden punkt, który wciąż daje jej szansę na wywalczenie przez Wilki trzeciego miejsca na koniec rundy zasadniczej. Wilczynianie tracą obecnie do trzeciego Stoczniowca Gdańsk dwa oczka, ale zespół z Pomorza ma już wszystkie mecze rozegrane. Jeżeli Wilki zwyciężą w ostatnim starciu rundy zasadniczej wyprzedzą gdańszczan i zakończą pierwszą część rozgrywek na podium.

A ostatnie starcie zaplanowane jest na 20 stycznia. Wilki podejmą w nim obecnego lidera - Stal Grudziądz.

Trefl Lębork - Wilki Wilczyn 3:2 (25:19, 21:25, 26:24, 21:25, 15:13). autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Trefl Lębork

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo za walkę - nie zawsze wynik jest najważniejszy ! W play-offach im dowalicie !!!!
Dodano: 14.01.2018 16:24    Przez: ~Kibic
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO